.

.

6 Pack/многу, Симпатична Kawaii Флуоресцентни Highlighter Пенкало Вода Боја Маркер Пенкало За Боја се Подготви Училиштето за Канцелариски Материјали

6 Pack/многу, Симпатична Kawaii Флуоресцентни Highlighter Пенкало Вода Боја Маркер Пенкало За Боја се Подготви

DEN 150.00 DEN 157.44

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[custom]-[39293] Опис на Производот Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Стр lastic Тежина За : 12g/pc Боја 6 Боја, Големина 2.3*10.6 cm Пакување Листа : 6 * Highlighters Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[42129] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Главните карактеристики

Бренд Име:
ТОЈ ДАО
Употреба:
Промотивни Маркери & Highlighters
Мулти Обоени:
Yes
Големина:
Normal
Пакување:
Сет
Erasable Или Не:
No
Четка Совет:
Станот
Dual-страна Пишување:
No
Број На Модел На:
NO
Тип:
highlighter
Квантитет На Пакет:
6

Избор на клиент