.

.

Dragon Ball Крајот Верзија ЈП Школка 16 малку MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие

Dragon Ball Крајот Верзија ЈП Школка 16 малку MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Битие

DEN 198.00 DEN 264.00

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме изберете тип на школка треба во секоја врска, пр. "ЕУ/САД Школка" или "ЈП школка" . Ако ви треба други сопствени игри, pls ја посетите нашата веб-страница за повеќе. Ако постојат ЕУ/САД/ЈП јазик верзија за вас да се избере во рекламирање на насловот, ве молиме оставете порака за јазична верзија што треба, или ние ќе ги испратите по случаен избор. Нашите картички поддржуваат сите системи формат (NTSC-J, NTSC-U, ПАЛ-E), excep за некои картички што го напишал систем формат во рекламирање на титулата. 1)На играта картичката се употребува за 16bit Игра систем, попозната како солидна црна картичка, е 16-битни игра картичка, не може да се користи во 8bit игри на конзоли. 2)Оваа продавница сите слики се вистински симулација на играта на екранот, најмногу може да се одрази на играта содржина, но како резултат на играта верзија е различен, мала игра веројатно на влезниот екран е различна од нашата продавница стоки слики од екранот. 3) за Поддршка на сопствени игри. Некои нови игра картички може да има не е објавено. Ако не можете да најдете игри во нашата продавница или aliexpress, ве молиме оставете ни порака за да проверите дали имаме или може да го направи тоа.

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BIGKID
Број На Модел На:
16 Малку

Избор на клиент