.

.

BKR6EQUP/3199 Искра Приклучок (Platinum);една

BKR6EQUP/3199 Искра Приклучок (Platinum);една

DEN 480.00

Пристапност
Во достапна форма


Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!
Објектот спецификите
Предмет Тип : Искра Приклучок (Platinum)
Бренд Име : NGK БРЕНД
Големина на : 8*5*5 CM
Тежина : 0.2 kg
NGK искра приклучок
√ Ја намали потрошувачката на гориво
√ подобрување на jitter
√ подобрување на моќ
√ повеќе отпорни на fouling
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери
ДЕТАЛИ :
Добар квалитет
НИЕ ПОМИНЕ СЕРТИФИКАТИ
ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА SRORE , ЌЕ НАЈДЕТЕ ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ !

Главните карактеристики

Тип:
1
Бренд Име:
KLORY
Electrode Материјал:
platinum
Осветленост Дел Број:
1
Референтните Кодови:
1
Производителот Дел Број:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
1
Другиот Дел Број:
1

Избор на клиент