.

.

Wekays Случај За Coque Oneplus 5 Oneplus5 Еден Плус 5 1+ 5 1+5 Симпатична Цртан Филм Еднорог Меки Силиконски Funda Покрие Случаи За Oneplus 5

Wekays Случај За Coque Oneplus 5 Oneplus5 Еден Плус 5 1+ 5 1+5 Симпатична Цртан Филм Еднорог Меки Силиконски

DEN 84.00 DEN 95.04

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашата продавница! Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашата цел е мал цел(цел $7),или изберете превозот метод сакате и да плаќаат за превозот цена. 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште havn ' t добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на достава датум на прв време. 3.Ако по 65 дена си уште havn ' t добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да го решат проблемот што е можно поскоро. 4.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена, ова е несакана. Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции. Објектот Карактеристики : - Одговара Модел : One Plus 5 Oneplus5 Еден Плус 5 1+5 1+ 5 . -100% Бренд Нови, Високо Квалитетни Симпатична Шарени Цртан филм Еднорог Цвет Девојка Панда Мечка Животинско Мека TPU Силикони Телефон Случај Задниот Поклопец Случаи на Кожата Телефон Кеси чехол за деца деца девојка момче . - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, цртан филм стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%. - Ако сакате целосно следење на број за да го провери редоследот на web, ве молиме изберете пратката со следење на број ,ред под 7 ДОЛАРИ , ние бесплатен превозот без целосна следење на број . - За Микс Модел , фотографии покажуваат внатре е само еден пример.Ние ќе ја испрати на вистинскиот модел за вас.

Главните карактеристики

Материјал:
За Oneplus 5
дизајн:
Еднорог,Егзотични,Животински,Гроздобер,Геометриски,Сјајни,Слатки,Шарени,Апстракт,Спорт,Транспарентен,Цитати & Пораки
Големина:
Screen Size 5.5 Inch
Бренд Име:
Wekays
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Луксузна Симпатична Цртан Филм Черепот Пеперутка Був Транспарентен Силикони
Компатибилен Бренд:
Oneplus
Одговара Модел На Телефон:
За Oneplus 5 Oneplus5 Еден Плус 5 1+ 5 1+5
Материјал:
Мека TPU Силикони
Стил:
Нови Пристигнување Симпатична Цртан филм Еднорог Животинско Мачка Цвет Девојка TPU Силикони
категорија:
Мобилен Телефон Додатоци
Тип:
Задниот Поклопец Назад На Кожата Случај Покривајте Телефонот Торба Fundas Coque Capa Деца Деца
feature1:
За Oneplus 5 Oneplus5 Еден Плус 5 1+ 5 1+5 Додатоци
feature2:
За Oneplus 5 Oneplus5 Еден Плус 5 1+ 5 Мека TPU Силиконска Маска Случаи
Feature3:
За Oneplus 5 Oneplus5 Еден Плус 5 1+ 5 1+5 Симпатична Цртан Филм Покрие Случаи
Feature4:
За Oneplus 5 Oneplus5 Еден Плус 5 Бренд Покрие Случај За Дете Децата
feature5:
На Photoes Шоу Се Само Пример.Ние Ќе Ја Испрати На Вистинскиот Модел За Вас.

Избор на клиент