.

.

Отпорни на топлина BGA Лемење Силикони Мат Изолатор Подлога Поправка Лемење Станица Биро Мат Одржување Платформа

Отпорни на топлина BGA Лемење Силикони Мат Изолатор Подлога Поправка Лемење Станица Биро Мат Одржување Платформа

DEN 720.00 DEN 900.00

Пристапност
Во достапна форма

Отпорни на топлина BGA Лемење Силикони Мат Изолатор Подлога Поправка Лемење Станица Биро Мат Одржување Платформа Опис : Висок квалитет со сосема нов топлинска изолација подлога Отпорност на висока температура од 500 °C Тип : Топлинска изолација подлога Големина : 210*380mm отпорност на Топлина : 500 °C Материјал : Еколошки organosilicone Пакет 1 x Топлинска Изолација Подлога

Главните карактеристики

боја:
Сива, Сина
Број На Модел На:
лемење мат
Температурата Стабилност:
добро
Бренд Име:
LDKGJJS
Димензии:
210*380mm

Избор на клиент