.

.

Нов стил џокер Обичај Свила Платно 27X40cm DIY постер најдобар подарок за детска соба РМ#923

Нов стил џокер Обичај Свила Платно 27X40cm DIY постер најдобар подарок за детска соба РМ923

DEN 192.00 DEN 201.60

Пристапност
Во достапна форма

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
20X30cm, 27X40cm, 30X45cm
Стил:
Класични
Материјал:
Платно
Предмети:
Seascape
Тип:
Постер
Број На Модел На:
Платно Печатење-0234
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
xxihlive
Медиум:
машина за печатење
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент