.

.

10PCS-PACK 3/8 Магла млазницата Брз црево конектор.женски Сите месинг Брзи Спојка Лизга заклучување на лактот . за магла систем за ладење

10PCS-PACK 3/8 Магла млазницата Брз црево конектор.женски Сите месинг Брзи Спојка Лизга заклучување на лактот

DEN 1143.00 DEN 1256.64

Пристапност
Во достапна форма


Превозот
1) Нашите процесот време е 1-3 дена по Исплата Потврди. Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.
2) Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во некоја пониска вредност.
3) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
4) Бесплатен превозот преку Кина пост Воздух mail или ако сакате побрзо начин можете да изберете и други алтернативи.
Трговија на големо
1) Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
2) Некои од објектите исто така нудиме OEM услуга. Во случај да имаат такви барања, не двоумете се да ги споделите со нас.
Повратни информации
1) Почитувани купувачот, вашиот задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние се залагаме за 100% на тоа.
2) Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен повратните информации.
3) Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сè што работат непречено.
Ви благодариме за вашето внимание и да ја посетите!

Главните карактеристики

Тип:
Распрскувачи
Бренд Име:
ZY
Број На Модел На:
YY1
Метал Тип:
Дувачкиот
Материјал:
Метал
Sprayer Тип:
пумпа
Материјал:
Дувачкиот
Работен Притисок:
70kgs
Пукна Притисок:
200kgs
Големина:
3/8''

Избор на клиент