.

.

WT-RB030 WKT трговија на Големо Топла Продажба Мода За Дама Накит Овална Форма Природни Црвени Камен Кристал, Отворајќи Pendant Хривнија

WT-RB030 WKT трговија на Големо Топла Продажба Мода За Дама Накит Овална Форма Природни Црвени Камен Кристал,

DEN 1536.00

Пристапност
Во достапна форма


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-RB030 WKT трговија на Големо Топла Продажба Мода За Дама Накит Овална Форма Природни Црвени Камен Кристал, Отворајќи Pendant Хривнија
Точка Законик :
WT-RB030
Материјал :
Кристал,Скапоцен Камен
должина :
Еластичен
Moq :
5pcs/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.
Заврши :
Најдобри Electroplated Без Plumbum、никел и се спротивстави на tarnishable
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Повеќе Нараквици
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.
Еластична ,месинг монистра во 6mm

Главните карактеристики

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар,Ниту Еден
Бренд Име:
WKT
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WT-RB030
Функција:
красат
Затворач Тип:
еластичен
Обликотшема:
овална
Компатибилност:
накит
Функција:
Еластична Кристал Хривнија
Метали Тип:
месинг со злато позлатен
боја:
како Слика
квалитет:
ААА
Стандард:
За олово и никел слободни
Употреба повод:
Ангажирање,Подароци,Партија,Годишнина,Свадба
Занает:
Рачно изработени
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиент