.

.

Бесплатен Превозот Екран на Допир RFID контрола на пристап со EM/ID картичка и лозинка,800 картичка Вратата Контрола на Пристап Систем

Бесплатен Превозот Екран на Допир RFID контрола на пристап со EM/ID картичка и лозинка,800 картичка Вратата Контрола

DEN 972.00 DEN 1247.04

Пристапност
Во достапна форма

Екран на допир RFID контрола на пристап со EM/ID картичка и лозинка,800 картичка,suppport за wiegan надвор
Функција : Бренд-нови допир копче со светлото на Високо чувствителен на Допир Екран Функција на Поставување офлајн Поддршка wiegand надвор, можат да работат како читател и да се поврзете кон друга влезна контролер Овласти присутен, сигнал за аларм излез Поддршка четири тип отворање метод : картичка,лозинка,и двете картичка и лозинка,тајна алармот
Параметар : Операција напон : DC 12 V Отворање на тековна : Статична струја : Меморија : 800 Картичка тип : ЕМ ID Големина : 113x60x17mm Бруто Тежина : 90g Апликација : прст допир за пристап контролер е специјално дизајниран за контрола на влезовите на канцеларија,зграда,soffices,интелигентна зграда,станбени области,фабрики,изградба на јавни пристапи.

Главните карактеристики

Бренд Име:
нови слетување
Број На Модел На:
Други

Избор на клиент