.

.

Памук, Лен Црно И Бело Решетки Фрли Перница Случај Декоративни Pillowcase Прилагодите Подарок Од Lvsure

Памук, Лен Црно И Бело Решетки Фрли Перница Случај Декоративни Pillowcase Прилагодите Подарок Од Lvsure

DEN 233.00 DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Памук, Лен Црно И Бело Решетки Фрли Перница Случај Декоративни Pillowcase Прилагодите Подарок Од Lvsure Материјал : 50%Памук 50%Лен Печатени : На Prodcut ќе биде малку поинаква со Слика по Печатени. Големина : 45 cm x 45 cm/18" x 18"(appr.) 30 cm x 50 cm/12" x 20"(appr.) 5 0 cm x 50 cm/20" x 20 "(appr.) Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите. Пакет се вклучени : 1 Buc Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет. Овие перница покрие' s моделот се шарени, едноставен и супер меки. Памук перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат. Оваа перница корица има невидлива патент и сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат. Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли. Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат. Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден. Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.
1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. 1).Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. 2).Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. 3).Клиентите може да се провери стоката каде што тоа е во транзит преку следење на број. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 4).Време на испорака : a. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. б. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. C. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.Овие промени се купувачот одговорност. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.

Главните карактеристики

Големина:
45x45cm, 30x50cm, 50x50cm, 45x45cmTwoSidedPrint, 30x50cmTwoSidedPrint, 50x50cmTwoSidedPrint
Број На Модел На:
YM1606672
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Памук, Лен
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи, 12 Инчен x 20 Инчи
Декоративни Перници:
За Дома, Кревет, Седиште, Троседот
Перница Покрие Matarial:
Памук, Лен
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
Печатени Една Страна/Двете Страни
Фрли Перница Опфаќа Боја:
Бела
превозот:
Бесплатен превозот
Перница Ков Вид:
Решетки
Моделот Перница Случај:
Решетки

Избор на клиент