.

.

До 2015 заштитен мотор покрие мотор мотор dustproof водоотпорен покрие големина L 200x113x100cm УВ отпорни

До 2015 заштитен мотор покрие мотор мотор dustproof водоотпорен покрие големина L 200x113x100cm УВ отпорни

DEN 2160.00

Пристапност
Во достапна форма


Детали за производот
Боја : Сребрена
Материјал : лесни 180 T полиестер тафт,рефлексивни СТП површина слој
Дише ткаенина за добра циркулацијата на воздух
Двојно stitched,УВ отпорни,перат,брз сува,fadeproof
Вода repellence(не е 100% водоотпорни во поројниот дожд поради дише материјал,но добро за секојдневна употреба)
Заштита на вашиот мотор од дожд/снег/прашина,сончевите УВ зраци и загадувачи на воздухот
Еластична полите и на дното се притисне тока за безбедна & сит се вклопуваат
Одговара најмногу мотоцикл седло торба по укината
Лесно да се носат и продавница со бесплатен простор за складирање торба
Пакет Се Вклучени
1x мотоцикл маска

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Tilts & Заштитна Листови
Објектот Висина:
100cm
Објектот Ширина:
113cm
Специјални Функции:
Водоотпорен Dustproof
Објектот Должина:
200cm
Материјал Тип:
180T полиестер тафт
Објектот Тежина:
0.35kg
Големина:
L

Избор на клиент