.

.

Alionashoo 2018 Нови Жените буци потпетици 14cm Супер Високи Потпетици Платформа Секси Чизми За Дами Свадба Партија Чевли Плус Големини 34-48

Alionashoo 2018 Нови Жените буци потпетици 14cm Супер Високи Потпетици Платформа Секси Чизми За Дами Свадба Партија

DEN 1728.00 DEN 2657.76

Пристапност
Во достапна форма


Alionashoo 2018 Нови Жените буци потпетици 14cm Супер Високи Потпетици Платформа Секси Чизми За Дами Свадба Партија Чевли Плус Големини 34-48
Горниот Материјали : Квалитет на СТП патент
Горната Обвивка : Краток Кадифен
Единствена : Гума
Пета Висина : 14cm тенки високи потпетици
Платформа : 5.5 cm
Вратило Висина : 9cm
Топ openning : 26cm
Големина На Разговор :
ЦРВЕНА
Црна
Бела

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
Жените буци потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Бренд Име:
ALIONA ПРОГОНВАМ
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Моден Елемент:
Кристално
Платформа Висина:
5-7cm
боја:
Црна,бела,црвена
Големина на:
Плус Големина 34-48
Пол:
botas mujer
Жените Чизми:
bota feminina

Избор на клиент