.

.

Адвокатско Работи Вест Компресира Ракави Т Кошула Брз Сува Дише Фитнес Спортски Сали Работи Кошули

Адвокатско Работи Вест Компресира Ракави Т Кошула Брз Сува Дише Фитнес Спортски Сали Работи Кошули

DEN 763.00 DEN 954.24

Пристапност
Во достапна форма


Големина(Размер) Висина(Высота) Тежина (вес) M 160-170 cm 55-70 kg L 170-180 cm 70-85 kg XL 180-190 cm 85-90 kg
Реден Број : ZJHS-MA27
Големина(Размер) Висина(Высота) Тежина (вес) M 160-170 cm 5 ft3 во-5 ft7 во 55-70 kg 121-154 кг Л 170-180 cm 5 ft7 во-5 ft11 во 70-85 kg 154-187 lbs XL 180-190 cm 5 ft11 во-6 ft3 во 85-90 kg 187-198 lbs

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
fanceey
Пол:
Мажи
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Адаптивно движење:
Мраз за качување, трчање, mountaineering, спортот во слободното време, возење, пешачење
НЕМА.:
ZJHS-MA27
Боја:
Бела, сина, црна, флуоресцентно зелена
Ткаенини:
Полиестер влакна
Големина:
M,L,XL
Применливи пол:
човек
Функција:
Брзо сушење, вентилација
Јака Тип:
Круг јака
Должина На Ракав:
Без ракави
Стил:
телото обука, разонода, тесни, спортот во слободното време

Избор на клиент