.

.

Бесплатен превозот 2017 нови булчински бела венчаница принцезата свадба gown евтини романтична чипка невестата Vestidos Де Novia Y617

Бесплатен превозот 2017 нови булчински бела венчаница принцезата свадба gown евтини романтична чипка невестата

DEN 1642.00 DEN 1824.00

Пристапност
Во достапна форма

net/en/
Кликнете на учество во црвениот круг, може да се избере земја и превозот метод.com
*Да Бразил, метод метод е бесплатен превозот, ние генерално брод на стоките од страна на Swenden Пост, стоката генерално испорака откако ќе се испраќаат од 45-60 дена, ве молиме контактирајте со нас, доколку не ја прими стоката по испраќаат надвор од 60 дена, и Ние ќе се направи целосна реконструкција на u или да организира повторно испраќање на у ако у не ја прими стоката по испраќаат надвор од 90 дена, ја ot наплата зависи од у. Ве молам не ме прашуваат брод на стоките многу наскоро. Фустаните генерално тежина 1kg, на товар не е евтино.
Прифаќаме само големината изменуваат, бои и дизајн не може да се прилагоди
Овој објект е венчаница само, не вклучувајќи petticoat или други работи. Но, различни земји имаат различни стандарди, ве молиме обидете се да дознаете вашиот округот политика за тарифни купи купат стоки од oversea. Вие само треба да изберете големина 14 W, и да го оставите порака, со цел да ни кажете на вашите градите, половината, телесна висина и потпетици висина, што ќе биде во ред. Следење на веб-сајт е www. Ви благодариме.
Сите слики ќе ви покаже се реални слики, сите се облекуваат, се токму исто како слика го покажува. Па ве молиме прочитајте внимателно политика на ЦАРИНЕЊЕ подолу.
За Тарифни
Нашата свадба фустани цени се формираат 30 да 200 ние ќе ги прогласи облека како подарок и вредноста е 20 да 150Се надевам дека се може да се направи у избегне тарифа. Како и погоре зборови, ние ќе се направи целосна наплата за у ако стоката не испорака по shiped од 60 дена ( Бразил е 90 дена), па немојте да се отвори спорот afer shiped надвор 1-40 дена.
Ве молиме прочитајте подолу зборови многу многу се carefull befor вашата нарачка. Значи, ако u мислам на овие евтини цена, у нема да ги разочараме на овие свадба се облекуваат. Како Aliexpress политика, царинење е купувачот е должност. Се облекуваат ќе биде предаден во 5-7 дена.
За бои
Некои клиенти прашам ако вајт е чиста бела, ние секогаш е тешко да се одговори, се облекуваат може да не е чиста бела или снежана, тоа е еден вид на бела кои се блиски на слонова коска, но не и слонова коска. И овие фустани се сите рачно изработени. обично 3-5 дена. Ние ќе се направи целосна реконструкција на u или да организира повторно испраќање на у ако у не ја прими стоката по испраќаат надвор од 60 дена, ја ot наплата зависи од у. Ве молиме обрнете внимание на стоката, контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.cn/english/index.Ако големина 14 W не можат да бидат избрани, тоа значи дека оваа точка не може да се изменуваат.
*Во Белгија, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Романија, Словачка, Словенија, Шпанија, Австрија, Финска, Portgal, Канада, продавачот е метод е Холандија Пост, стоката генерално испорака откако ќе се испраќаат надвор од 15 дена, ве молиме контактирајте со нас ако у не ја прими стоката во 30 дена откако ќе превозот на стоката надвор, и Ние ќе се направи целосна реконструкција на u или да организира повторно испраќање на у ако у не ја прими стоката по испраќаат надвор од 60 дена, ја ot наплата зависи од у. Ви благодариме. Следење на веб-сајт е www.
За квалитетот
Ние имаме многу свадба фустани која цена е околу 30 Тоа е многу евтина цена и бесплатен превозот во многу земји.
За обработка на време
Ние сме фабрика, ние правиме се произведуваат за многу клиенти, ние и ветуваме да брод од стоката во 3-5 dasy откако ќе се добие исплата.

Главните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
Y617
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Силуета:
Бал
Воз:
Никој
Деколте:
Лажичка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Декорација:
Кристално
Свадба Фустан Ткаенина:
organza
Половината:
Баскиски
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
тоа е yiiya
За Бремени Жени:
No

Избор на клиент