.

.

100pcs Grosgrain Лента Бутик Polka Точки Environmently Коса, Лак За Девојки Бесплатен Превозот

100pcs Grosgrain Лента Бутик Polka Точки Environmently Коса, Лак За Девојки Бесплатен Превозот

DEN 5107.00 DEN 5376.00

Пристапност
Во достапна форма


1.Објектот спецификите
100pcs Grosgrain Лента Бутик Polka Точки Environmently Коса, Лак За Девојки Бесплатен Превозот
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Големина : 4inch со Еден Prong Коса Клип
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.
Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации
Нашата Фабрика :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
YV140969
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairgrips
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент