.

.

12 x 2ml 3ml 4m 5ml Јасно Бело Црни Пластични Спреј Шише Atomizer Парфем Шишиња Crimp Вратот Atomizing Спреј Течни Сад

12 x 2ml 3ml 4m 5ml Јасно Бело Црни Пластични Спреј Шише Atomizer Парфем Шишиња Crimp Вратот Atomizing Спреј

DEN 124.80

Пристапност
Во достапна форма


1, Точка : 2ml 3ml 4ml 5ml crimp вратот шише парфем,мирис шише,parfume atomizer,пластични шише парфем,sprayer шише,примерок на стакло шише sprayer
2, Материјал : пластични шише + пластика sprayer
4, Капацитет : 2 ML 3ml 4ml 5ml
5, за Употреба : парфем примероци држи, лесно да се одржи со себе, лесно да се користи при патување
Ако мислите дека Нашите производи се во РЕД по примивте нив, ве молиме препорачуваме на нашите веб-сајт на вашите пријатели. Ви благодарам многу!

Главните карактеристики

Спецификации:
2ml, 3ml, 4ml, 5ml
боја:
Јасно, Бела, Црна
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
Diameter 12mm
Број На Модел На:
PP1201
Капацитет:
2ml 3ml 4ml 5ml
Материјал:
PP
боја:
Јасно Бела Црна
Вратот:
Crimp

Избор на клиент