.

.

Професионални Автоматско Електричен Кабел Жица Stripper Жица Striper Мултифункционален Машина Crimper Crimping Клешти Терминал Алатка

Професионални Автоматско Електричен Кабел Жица Stripper Жица Striper Мултифункционален Машина Crimper Crimping

DEN 599.00 DEN 748.32

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : ABS+TPR Хендл Сечилото тврдост(HRC) : 52° - 57° Вкупна должина (mm) : 210mm Оперативни функции : За изолирани терминали 10-22 AW (0.5-6.00 mm) За не-изолирани терминали 12-10 AWG (4.0-6.0 mm) 22-14 AWG (0.5-2.5 mm) Лесно соголување без какво било прилагодување Мултифункционален, направени од челик, со посебен закорави, со долго траење За соголување жица од AWG24-10(0.2~6.0 mm⊃2;) За сечење и одземање на жица и кабел За crimping изолирани и не-изолирани терминали За Нас Peformance Дома,Ние сме млади продавница,но ние имаме години на Б2Б искуство.Ние веруваме дека нашите производи и услуги ќе ги задоволи вас. Вашата доверба е нашата најголема моќ и многу е важно за нас.Ние ќе ви послужи со подобри производи,цени и услуга! Транспорт и Пакување Ние брод на вашите производи за слободни да повеќето земји,така што ние не можат да си дозволат скапа Изразат како DHL,UPS-от,EMS,FEDEX,ТНТ,Затоа што обично избираат релативно поволни Кина Пост Воздух Mail и нормално што е потребно за 15-40 дена да повеќето земји и региони во светот,само неколку оддалечените области е потребно повеќе време за deliverly,па ве молиме да бидете трпеливи чекаат за тоа.ако се јави итна потреба од нашите производи,се разбира можете да изберете DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от,EMS,но вие shoud плати соодветни логистички трошоци,се надевам, ќе може да се разбере.Ви благодариме! Царински и Даночни Повеќето од клиентот ќе испрати e-mail да поставуваат прашања во врска со царина.Би сакала да ве запознаеме со нашата смисла за вас.Ние ќе пишува пониска вредност на цел пакет на услуги за да ви помогне да се избегне царинската управа.И ако вашата земја има посебни барањето за увоз цел,љубезно ве молиме да ги споделите со нас и ние може да го напишете детали како што сакате. Бразил : CPF или CNJP е потребен кога ќе го поставите цел,така што за да се минимизира логистички проблем. Поради различни царинска политика,за жал ние Не сме Одговорни За Царинење.Љубезно ве молиме да забележите на оваа. Квалитетот и да се Врати Ние работиме напорно за да ви понуди најдобар квалитет и услуга овде,ако има било какви прашања,слободно дозволете ми да знам.Вашиот љубезно помагање и доверба ќе нека се направи подобро во понатамошниот и нудат повеќе добра услуга за вас. Ако производот не е во добра состојба,ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот.Ние ќе испрати уште една нова содржина како замена штом се прима врати пакет. Ве молиме да вратите расипан производ преку препорачана Воздухопловната во рок од 5 календарски дена по добивање на цел. Ве молиме бидете враќање пакет како мали како е можно и ве молиме бидете задниот товарен помал од 5.00 ДОЛАРИ. Повратна информација за Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Ако примате налог и тоа е во добра состојба,ние ќе бидеме благодарни ќе ни остави 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации за трансакцијата. Ве молиме не двоумете се да го контактирате преку e-mail пораки со вашите прашања,ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.Ние сме посветени да ви се 100% клиент satifaction и се надевам да се изгради долг бизнис со вас. Посакуваме да имате пријатен шопинг со нас!

Главните карактеристики

Бренд Име:
HUAFENG ГОЛЕМА СТРЕЛКА
Примена:
Жица Stripper
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A160191
Plier Стил:
Европски
Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мултифункционален
Тип:
Авто Жица Stripper
Материјал:
Cr12MoV
боја:
Црвено/Жолта/ Портокал

Избор на клиент