.

.

Универзално Упатство Автомобил Опрема Shifter Shift Менувачот Knob Покрие Кожа Црвена или Црна Stitched

Универзално Упатство Автомобил Опрема Shifter Shift Менувачот Knob Покрие Кожа Црвена или Црна Stitched

DEN 511.00 DEN 623.52

Пристапност
Во достапна форма


Функција :
100% сосема нов и добар квалитет
Црна кожа со Црна бод
Доаѓаат со 3 црева (8мм, 10мм, 12mm)
Директно замени на оригинални shift knob, без модификација е потребно
Универзална одговара за повеќето возила
Спецификации :
Материјал : Алуминиум и Црна кожа со црна бод
Телото Боја : Црна
Бод Боја : Црвена
Shift Knob Дупка : 8мм, 10мм, 12mm
Answer : ___________________________ Note : оваа промена knob само одговара за кружни на конзолата.
Пакетот Вклучува :
1x Кожа Опрема Shift Knob
3x Пластични Црева (8мм,10мм,12mm)
1x Хексадецимален копче
4x Завртки
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние одржување на високи стандарди на одлична и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи,pls ни остави позитивен фидбек(5 ѕвезди).
Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Плаќање
1. Можете да направи плаќање преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или избрани дебитни картички.
2. КУПАТ ПОВЕЌЕ, СПАСИ ПОВЕЌЕ! Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете!
3. Купувачите МОРА да се направи исплата во рок од 5 дена. Ако имате проблем за правење на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.com за помош. Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Shipping" Превртен триаголник табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com 2-4 дена www.tnt.com 5-10 дена www.ems.com.cn
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
4).Царинење : Сите парцели ќе се бара како "Подарок", и ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци). Во повеќето случаи, постои ниту обврска се плаќа. Сепак, сите дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна, Црвена
Тип На Објект:
опрема shift knob
Бренд Име:
AUMOHALL
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
175g
Материјал Тип:
Алуминиум и Црна кожа
Година:
2016 година
Специјални Функции:
опрема shift knob
Име На Модел:
T564

Избор на клиент