.

.

Spacer Кристално Стакло Монистра портокал 10мм 720pcs/торба 32 Фацетирани Топка За Свадба Декорација Accessaries

Spacer Кристално Стакло Монистра портокал 10мм 720pcs/торба 32 Фацетирани Топка За Свадба Декорација Accessaries

DEN 1944.00 DEN 2160.00

Пристапност
Во достапна форма

Spacer Кристално Стакло Монистра портокал 10мм 720pcs/торба 32 Фацетирани Топка За Свадба Декорација Accessaries Било друго бои што го сакате ,Кликнете на сликата или pls испрати бројот на боја картичка за нас .
Ако сакате голема сума, ве молиме договор со нас одеднаш!!!
Ние ќе ви даде попуст цена~

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Кристално
Техника:
Полиран
Број На Модел На:
10мм
Име:
32 фацетирани топката монистра
Големина:
10mm
количина:
10мм 720pcs/торба
Материјал:
K9 Кристално Стакло
is_customized:
Yes
Употреба:
монистра завеса / нараквица, ѓердан монистра pendant, накит додаток
Боја:
Многу бои за да изберете
Објектот Дијаметар:
10mm

Избор на клиент