.

.

НОВИОТ ЕКРАН на ДОПИР ДОПРЕТЕ СТАКЛО ЗА ALLEN BRADLEY PanelView Плус 600 2711P-T6 сите серија HMI freeship 1 година гаранција

НОВИОТ ЕКРАН на ДОПИР ДОПРЕТЕ СТАКЛО ЗА ALLEN BRADLEY PanelView Плус 600 2711P-T6 сите серија HMI freeship 1

DEN 3120.00

Пристапност
Во достапна форма


НОВИОТ ЕКРАН на ДОПИР ДОПРЕТЕ СТАКЛО ЗА ALLEN BRADLEY Panel View Плус 600 2711 P-T6 сите серија HMI freeship 1 година гаранција
Квалитетот е 100% гарантира,бренд-нови,работа во совршена состојба,1 година гаранција.
Pleast забелешка : сликата е само за вашиот референца. Ако сакате да ја проверите слика на реалниот објект, ве молиме контактирајте со нас.
Пакет :
- допир стакло *1

Главните карактеристики

Број На Модел На:
2711P-T6
Тип На Мотор:
Стакло

Избор на клиент