.

.

Крајната Зона Игра Кертриџ 16 малку MD Игра Картичка Со Мало Поле За Sega Mega Drive За Битие

Крајната Зона Игра Кертриџ 16 малку MD Игра Картичка Со Мало Поле За Sega Mega Drive За Битие

DEN 420.00 DEN 700.80

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме изберете тип на школка треба во секоја врска, пр. "ЕУ/САД Школка" или "ЈП школка" . Ако ви треба други сопствени игри, pls ја посетите нашата веб-страница за повеќе. '1. Оваа Игра Е Бесплатно Регион (NTSC-ЈП,NTSC-САД, ПАЛ-ЕУ). 2. Сосема Нова Игра Картичка 3. Поддршка Сопствен Покритие 4. Поддршка На Сопствени Налепница 5. Тестирање пред превозот 6. Ве молиме, изберете ја покрие сакате ако постојат различни покритие за избере во оваа рекламира, или ние ќе ги испрати по случаен избор. 7. Овие игри се прилагоди на производот. Потребно е 1~5 дена за да го направи тоа, ние не го прифати concelling цел. Пакет содржи : 1 x Играта Картичка 1 x Мало Поле

Главните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BIGKID
Број На Модел На:
16 Малку

Избор на клиент