.

.

трговија на големо и мало! 1KV 6mm Кол. Топлина Shrinkable Цевка Црна Намали Цевки 100/тркалаат Топлина се смалуваат цевки за заштита на жица

трговија на големо и мало! 1KV 6mm Кол. Топлина Shrinkable Цевка Црна Намали Цевки 100/тркалаат Топлина се смалуваат

DEN 344.16

Пристапност
Во достапна форма


трговија на големо и мало! 1 KV 6mm Кол. Топлина Shrinkable Цевка Црна Намали Цевки 100/тркалаат Топлина се смалуваат цевки за заштита на жица
Потсетување : За производ во боја , ако немате никаква забелешка , ние ќе испрати црна една за да ви . Ако ви треба други бои , ве молиме контактирајте со нас . Производ Вовед
Многу од 100 Метри.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Дијаметар : 6mm
Должина : 100(656 Ft.)
Боја : Црна/Црвена/Жолта/Сино/Зелено
темп.Оценка : 125 В
Номинална напон : 1 KV
Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .
СПЕЦ Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ6 6.5±0.3 0.28±0.05 ≤3 0.56±0.08
Плаќање
Ве молиме да се осигурате вашата адреса за е точно додека го оставите
Оваа такса Не вклучува ДДВ/ДАНОЧНИ давачки. Тоа е понудувачот одговорност за целосно да се разбере и прифати никакви увозни давачки. Ние имаме не може да се контрола над овие давачки. Но, јас ќе се обидам моето најдобро да се намали ДДВ/ДАНОК.
Превозот
1.Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.(Празник excepted)
2.Ние не сме одговорни за неосигурените лица парцели изгубиле / item оштетени во транзит.
3.Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-25 работни дена за пристигнување со авион Mail.
4.Времето за испорака е околу 3-15 работни дена да повеќето земји(Од Express)
5 .Понекогаш тоа ќе биде подолго, поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
6.Ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно.кога купувачот мора барање на изјавуваат,pls забелешка во ред. Ви благодариме.
Услови за продажба
100% Задоволство Гаранција/Пари Гаранција За Враќање На
Ние нудиме 7 дена гаранција за враќање на парите. Ние ќе ги врати сите производи со кои не сте целосно задоволни во рок од 7 дена од денот на приемот на стоки
Сите врати производи МОРА да се во нов, resalable состојба и вклучуваат оригинално пакување. Сите прирачници, регистрација картички и додатоци МОРА да бидат вклучени. Ние веднаш ќе рефундирање на вашите куповна цена. БЕЗ прашања праша. ПРЕВОЗОТ НЕ СЕ ВРАЌА. КЛИЕНТ ПЛАЌА СИТЕ ВРАТИ ПРЕВОЗОТ. Ние не се плати за враќање превозот, ниту пак ние наплата промотивни превозот
Откако се врати ставки се примени, кредитни ќе бидат издадени на оригиналниот кредитна картичка користи за купување. Излезни превозот (вклучувајќи и промотивни превозот) и да се врати превозот на трошоците нема да бидат вратени.
Повратни Информации Политика
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да се направи сте задоволни
Ве молиме да ни даде позитивен фидбек

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
6mm
Тип:
Топлина Shrinkable

Избор на клиент