.

.

1M Црна 322mm Ширина 205mm Кол Батеријата Пакет Изолација Заштитна Обвивка DIY ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable Цевка

1M Црна 322mm Ширина 205mm Кол Батеријата Пакет Изолација Заштитна Обвивка DIY ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable

DEN 393.60

Пристапност
Во достапна форма

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
1 M Црна 322mm Ширина 205mm Кол Батеријата Пакет Изолација Заштитна Обвивка DIY ПВЦ Топлина се Намали Цевки Shrinkable Цевка
Одговара за
Батеријата Вкупна Должина 1m Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 322mm Дијаметар 205mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 2mm Намалената Стапка на 48+/- 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 1 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар -40 C на + 105 C

Главните карактеристики

Тип:
Топлина Shrinkable
Број На Модел На:
322MM
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes

Избор на клиент