.

.

2 парчиња Влакна Optical Transceiver 10/100 Mbps Еден Пар Влакна Медиуми Конвертор POF Медиуми Конвертор Еден Режим Квалитет

2 парчиња Влакна Optical Transceiver 10/100 Mbps Еден Пар Влакна Медиуми Конвертор POF Медиуми Конвертор Еден

DEN 921.00 DEN 1228.32

Пристапност
Во достапна форма


2 парчиња 10/100 Mbps Влакна Optical Transceiver Еден Пар Влакна Медиуми Конвертор POF Медиуми Конвертор Еден Режим Единечни Влакна
Карактеристики :
Погоден за заедницата мрежа, училиште широкопојасен интернет, Влакна На Домашниот и телевизија емитува.
Со две парчиња висок квалитет на влакно optical трансиверите.
Користење на специјални увезени чип да обезбеди стабилни перформанси.
користење на добра фотоелектрически интеграција модул обезбедува оптички својства и електрични карактеристики.
Одлична метална школка, отпорни на абење и нечистотија-доказ.
Опис :
Интерфејс : SC
Преносот го оценувате : 10/100 Mbps
Пренос на далечина : 25км
Трансмисија бранова должина На : -крај : TX1310nm RX1550nm
Б-крај : TX1550nm RX1310nm
Спецификации :
Материјал : висок квалитет на метал
Боја : сива
Големина на : 94*70*25mm
Приклучок тип : приклучете НИ се
Пакет Се Вклучени :
2 x Оптички Влакна Transceiver
2 x Адаптер
1 x Упатство
Забелешки :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2. Поради различни лични мерни техники, може да биде 1-5cm грешка на физички. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Бренд Име:
ACEHE
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Аналогни Само
Напојување:
AC
Номинална Напон:
220v
Број На Модел На:
ZM885900
Мерење На Енергетскиот Опсег:
/
Точноста Класа:
0.1
Излезниот Напон:
/
Температурата На Работа:
Повеќе од 49
Димензии:
94*70*25mm

Избор на клиент