.

.

Прилагодена големина дома декор платно ѕид виси уметнички дизајни слика акрилик текстура апстракт црвениот цвет маслени

Прилагодена големина дома декор платно ѕид виси уметнички дизајни слика акрилик текстура апстракт црвениот цвет

DEN 441.00 DEN 864.00

Пристапност
Во достапна форма

Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато. Ве молиме не ја пропуштајте оваа можност да ги добиете овие совршен слики! Вистински Висок Квалитет 100% рака-насликани маслото на платно од страна на нашите сопствени одлични уметници! Не се печати, постер или платно трансфер! Овие уметнички дела не само што е одлично за домашна декорација но исто така и прекрасен подарок за вас или за вашите пријатели! Тие ќе ви донесе повеќе среќа и добра среќа! Испорака : 1.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со бизнис.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Материјали/ Медиум : Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники Detail /Рамка без рамка,само платно Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис Техника : 100% рака обоен, различни сликарски техники Забелешка : Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и можете да изберете омилен превозот методи пред да плаќаат.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци. Плаќање 1.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот методи. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.Ако примите парцели скршени или не се добри,контактирајте ме.Вашето задоволство е наша извршување.За нас : Добредојдовте на нашата продавница! Опис на производот ве Молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или к mize било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име на производ : Прилагодено големина дома декор платно ѕид виси уметнички дизајни слика акрилик текстура апстракт црвениот цвет маслени
ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила. Наплата 1.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16X24, 20X30, 24X32, 24x36
Обликот:
Плоштад
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
0140
оригиналниот:
No
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Масло
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Форма:
Еден
Бренд Име:
MYT
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
cm
Име:
Ха Светот

Избор на клиент