.

.

Прекрасна Јапонски цртан филм Мрзливи tama/Мрзливи јајца печатење памук т машки кошули на кратки ракави мрзливи tama т кошула ac623

Прекрасна Јапонски цртан филм Мрзливи tama/Мрзливи јајца печатење памук т машки кошули на кратки ракави мрзливи

DEN 575.52

Пристапност
Во достапна форма

Прекрасна Јапонски цртан филм Мрзливи tama/Мрзливи јајца печатење памук т машки кошули на кратки ракави мрзливи tama т кошула ac623
Големина на известување. Ве молиме имајте во предвид големината е врз основа на Азија. Па за Европски и Американски клиент ве молиме одберете поголем големина од големината нормално абење. Ве молиме да земете во референтната како што е подолу
квалитетот детали

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Worsted
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MENGHUN
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Кратко Sleeve
Употреба:
аниме фанови/игра за љубителите /comic con т кошула
Материјал:
висок квалитет 200g памук
кодот:
AC623
Аниме:
мрзливи tama/мрзливи јајца

Избор на клиент