.

.

Младата Долг Ракав Romper 6-12m Jumpsuit Бебе Девојки Облека Едно парче Outwear Памук Принцеза Долар Деца YAOYAO НОСАТ Бренд

Младата Долг Ракав Romper 6-12m Jumpsuit Бебе Девојки Облека Едно парче Outwear Памук Принцеза Долар Деца YAOYAO

DEN 440.00 DEN 666.24

Пристапност
Во достапна форма


Младата Долг Ракав Romper 6-12m Jumpsuit Бебе Девојки Облека Едно парче Outwear Памук Принцеза Долар Деца YAOYAO НОСАТ Бренд
BRANS; YAOYAO МЕЧКА
МАТЕРИЈАЛ : ПАМУК
ВОЗРАСТ : 6-12 МЕСЕЦИ
БОЈА : ЖОЛТА;РОЗОВА
ЗАТВОРАЊЕ ТИП : КОПЧЕ
МОДЕЛ : ПРИНЦЕЗАТА ДОЛАР ДИЗАЈН

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
YYB001
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал Состав:
Памук
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
облека:
Младата Долг Ракав Romper
неразвиената:
долг ракав romper
6-12M:
6-12m Jumpsuit Бебе Девојки Облека
Бебе Девојки:
бебе девојки облека
едно парче:
Едно парче Outwear
Принцезата:
Принцезата Долар
Деца:
долг ракав romper
Памук:
памучна облека
Бебе Девојки:
бебе бебе облека за девојки
yaoyao:
YAOYAO МЕЧКА

Избор на клиент