.

.

100PCS Пластични Расположливиот Чевли Опфаќа Медицински Водоотпорен Подигнете ги Опфаќа Overshoes Дожд Чевли Опфаќа Кал-доказ Сина Боја Солидна 2017

100PCS Пластични Расположливиот Чевли Опфаќа Медицински Водоотпорен Подигнете ги Опфаќа Overshoes Дожд Чевли

DEN 90.00 DEN 110.88

Пристапност
Во достапна форма

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Полиетилен / Пластичен Материјал Elasticated Глуждот за Безбедна Одговара Може да се користи за Угостителство, Прехранбената индустрија, Медицински, Лабораториски Чистење ИТН Погоден за фабрики, домови, недвижности и на други места, тоа исто така може да се користи како дождлив ден чевли, чевли за да се спречи влажни Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Сина Големина : околу 33 x 14cm/13.01 x 5.52" Тежина (kg) : 0.068 Количина : 100 PC Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Пакетот вклучува : 100 x Расположливиот Чевли Опфаќа
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чевли Опфаќа
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
33 x 14cm
Број На Модел На:
3T0571
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
THINKTHENDO
боја:
Сина
Количина:
100 компјутери
Тежина:
0.068

Избор на клиент