.

.

6 КОМПЈУТЕРИ корејски Креативни Kawaii Мини Насмеани Лице Пилула Highlighter Прекрасна Цртан филм Highlighter Пенкало за Учениците Материјали

6 КОМПЈУТЕРИ корејски Креативни Kawaii Мини Насмеани Лице Пилула Highlighter Прекрасна Цртан филм Highlighter

DEN 92.00 DEN 96.48

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис Име : 6 КОМПЈУТЕРИ корејски Креативни Kawaii Мини Насмеани Лице Пилула Highlighter Прекрасна Цртан филм Highlighter Пенкало за Учениците Материјали Материјал : пластика
Големина : околу 5 cm
Пенкало школка во боја : Розова, портокалова,жолта, зелена,сина, пурпурна
Мастило Боја : 6 бои
Пишување : вертикален глава
Функција : Highlighter пенкало / Маркер пенкало/ Флуоресцентно пенкало / подарок
Пакет се Вклучени : ова е 6 компјутери/set , ќе се испрати 6 различни бои .
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Главните карактеристики

Тип:
highlighter
Пакување:
Сет
Квантитет На Пакет:
6 Бои/Кутија
Големина:
Mini
Мулти Обоени:
Yes
Dual-страна Пишување:
No
Четка Совет:
Вертикален
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
XueSheng
Број На Модел На:
6Pcs
Употреба:
Office & Училиште Маркери
Име:
highlighter пен
Име 1:
Пилула Highlighter Пен
Име 2:
по повод одбележувањето пен

Избор на клиент