.

.

ПОМИНЕ УМЕТНОСТ НОКТИ УБАВИНА ВОДА НАЛЕПНИЦА DECAL ЛИЗГАЧОТ ЗА ЦЕЛОСНО ПОКРИВАЊЕ ТРОПСКИ ЦВЕТ ЛОЗАТА ЦРЕША ОВОШЈЕ ЗГОЛЕМИ RU361-366

ПОМИНЕ УМЕТНОСТ НОКТИ УБАВИНА ВОДА НАЛЕПНИЦА DECAL ЛИЗГАЧОТ ЗА ЦЕЛОСНО ПОКРИВАЊЕ ТРОПСКИ ЦВЕТ ЛОЗАТА ЦРЕША ОВОШЈЕ

DEN 12.00 DEN 18.72

Пристапност
Во достапна форма


[DESCRIPTION]
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
КОЛИЧИНА : 1 парче на пердув помине налепница како слика шоу
[ПЛАЌАЊЕ]
Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.
[ПРЕВОЗОТ]
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 15-30 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.
Бидејќи Aliexpress отворен само пост услуга на 28 земји, за купувачи од исклучени земји кои сакаат да го користат бесплатен превозот пост услуга, тука е решението :
купувачите се исклучени од contries може да избере брод од страна на DHL, или ЕМС кога ставање ред, и тогаш контактирајте со нас за да го промените превозот надомест за бесплатен превозот, и ние ќе брод вашата објекти со ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.
ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ :
1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $150 или над;
2) МАЛИ ЦЕЛ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : Ако купите повеќе објекти од differnt огласи во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за превозот попуст, пред да се изврши плаќање;
[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]
Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас

Главните карактеристики

боја:
СИТЕ 6 ЛИСТОВИ
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Големина:
6.3*6cm
Материјал:
Акрилик
Стил:
RU001-006
Количина:
1000
Број На Модел На:
RU
Бренд Име:
ОКО ВОЗРАСТ
is_customized:
Yes

Избор на клиент