.

.

10 Компјутери AC 250V 16A 125V 20A Црна Копчето 6 Pin ON-OFF-ON DPDT Рокер Прекинувачи KCD4

10 Компјутери AC 250V 16A 125V 20A Црна Копчето 6 Pin ON-OFF-ON DPDT Рокер Прекинувачи KCD4

DEN 520.80

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ Рокер Switch Модел KCD4 Терминал 6 Pin Столбови ON-OFF-ON (DPDT ) Оценка Напон AC 16 A 250 V
AC 125 V 20 A Вкупната Големина 31 х 25 х 35 mm / 1.2" x 0.6" x 1.4"(L*W*H) Монтажа Димензии 30 х 21mm / 1.2" x 0.8"(L*W) Оддалеченост од Два Pin 10 mm / 0.4" Боја Црна Материјал Пластика, Метал

Главните карактеристики

Тип:
фан делови

Избор на клиент