.

.

Преносни Разноврсна 12V Авто Автомобил Електрични Воздушниот Компресор Универзална Велосипед Мотор Гуми Пневматик Infaltor Пумпа 300 PSI

Преносни Разноврсна 12V Авто Автомобил Електрични Воздушниот Компресор Универзална Велосипед Мотор Гуми Пневматик

DEN 1102.56

Пристапност
Во достапна форма


100% Висок квалитет и Сосема нов. ВОЗДУХОТ ЗМЕЈ Преносни Воздушниот Компресор е пренослив оди никаде воздушниот компресор. На Воздушниот Компресор е брз и лесен начин да се наполни вашите гуми, спортски топки, воздух душеци, базен играчки и многу повеќе. Автоматски се прекинува на притисок ќе се постави. Напојува со вашето возило е 12 V запалка приклучок.
1 x Воздушниот Компресор

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Пумпи
Име На Модел:
TL00099
Бренд Име:
LARATH

Избор на клиент