.

.

Топла Продажба SMB машки plug десен агол да F машки приклучок со 20cm 8in 8inch RF RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Висок Квалитет Ниска Загуба кабел

Топла Продажба SMB машки plug десен агол да F машки приклучок со 20cm 8in 8inch RF RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ

DEN 201.00 DEN 211.20

Пристапност
Во достапна форма


* Ние само брод нарачки на вашиот Зачувам превозот адреса.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред.
* Покрај тоа, ве молиме оставете порака за цел за точно конечна должина (50cm) или Контактирајте со нас, тогаш ние ќе го направи "Конектор А до Б во 50cm долг кабел" за вас и да брод од ПОБРЗО.
* Технички карактеристики
* Темп. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа. : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .

Главните карактеристики

Број На Модел На:
C302SMB316R1L20
На едниот крај Конектор A:
SMB машки plug право агол ( центар е plug машки pin )
На другиот крај Конектор Б:
F машки приклучок ( завртка внатре & центар е plug машки pin )
кабелот тип:
RG316 Коаксијален Pigtail Кабел Висок Квалитет
Должина на кабел:
8inch ( за 20cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Никел Позлатен , Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа , зголемена отпорност на корозија
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp & Лемење Планината

Избор на клиент