.

.

LM12UU (10PCS) Топката Черупка 12x21x30MM Линеарно Движење Лежишта LM12UU 3D печатење

LM12UU (10PCS) Топката Черупка 12x21x30MM Линеарно Движење Лежишта LM12UU 3D печатење

DEN 959.52

Пристапност
Во достапна форма


FUSHI ИМАЈЌИ САМО СНАБДУВАЊЕ со НАЈДОБАР ИМАЈЌИ НАПРАВЕНИ ВО КИНА,А Плус,ОДЛИЧЕН.
Најчесто се користи за РК МОДЕЛИ, Електрични Мотори, HVAC, Автомобилската, Индустриски Апликации и многу повеќе.
Ако вашата цел е многу голема,цената може да се разговара,може да се купи за прв пат,а потоа ни даде порака на вашата целна цена,ние ќе ви даде ти е цената што сака,ајде,ние сме вашиот правилен избор!!!!
Минијатурни линеарна имајќи LM12 UU : линеарна черупка,линеарна вратило,линеарна слајд Линеарни Лагери е ниска цена производство на линеарно движење систем за неограничено користење со мозочен удар и цилиндар оска. Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не т uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја . Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата . Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија , ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас . Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги s . Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга s , ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации . W e ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Капацитет На Моторот:
12x21x30MM
Број На Модел На:
LM12UU
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Antirust Масло
Структура:
Длабоко Жлебот
Материјал:
52100 Хром Челик

Избор на клиент