.

.

4 Големина Розова Сина Зима И Топло, Памук Мали Животни Миленичиња Зајакот Кафез Морско Свинче Хрчак Кафез Кревет Верверица Куќа Еж Гнездо Играчка

4 Големина Розова Сина Зима И Топло, Памук Мали Животни Миленичиња Зајакот Кафез Морско Свинче Хрчак Кафез Кревет

DEN 68.00 DEN 71.04

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Материјал : Краток кадифен + памук
Големина на :
S : Дијаметар 9cm, висина 9cm
М : Дијаметар 12 см, heigh т 10cm
L : Дијаметар од 16 см, heigh т 16cm
XL : Дијаметар 21 см, heigh т 21cm
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см. Пакет содржина : 1pc Куќа Кафез НАПОМЕНА : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Големина:
Dia 16 x 16cm, Dia 12 x 10cm, Dia 9 x 10cm, Dia 21 x 21cm
Бренд Име:
prativerdi
Број На Модел На:
jty
Материјал:
Руно

Избор на клиент