.

.

3 Еез за Гориво Пумпа за Филтер Нови Hayabusa Gsx1300r Busa Гориво Пумпа Filter / Цедилка *Нови* * * За Suzuki/Cagiva 2001-2012 15420-24FB0

3 Еез за Гориво Пумпа за Филтер Нови Hayabusa Gsx1300r Busa Гориво Пумпа Filter / Цедилка *Нови* * * За Suzuki/Cagiva

DEN 311.04

Пристапност
Во достапна форма

3 ЕЕЗ Нов Мотоцикл Intank EFI Гориво Пумпа Цедилка/Филтер За Suzuki/Cagiva 15420-35 F01 15420-24 FB0
Fitment за :
2001-2007 Suzuki GSXR600/GSXR600 M/GSXR600 X/GSXR600 Z
2000-2007 Suzuki GSXR750/GSXR750 X
2001-2006 Suzuki GSXR1000/GSXR1000 Z
1999-2012 Suzuki Hayabusa
2005-2012 Suzuki Булевар
2004-2006 Suzuki Vstrom 650
2002-2012 Suzuki Vstrom 1000
2003-2009 Suzuki SV650/SV650 A/SV650 F/SV650 S/SV650 SF
2003-2007 година Suzuki SV1000/SV1000 S
2008 Suzuki Б-Кралот
2000-2005 Cagiva Raptor
2000-2005 Cagiva V Raptor
Објект-состојба :
100% Сосема Нов Во Фабрика Оригиналниот Пакет. Не обновена или ре-произведени делови.
Ставка-се вклучени :
3pcs Нови Гориво Пумпа Цедилка

Главните карактеристики

Aerio-Година:
2002 година
Поставување на Возило:
Масло Резервоари За Гориво
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Осветленост Дел Број:
15420-24FB0
Специјални Функции:
Гориво Пумпа Цедилка/Filter
Објектот Должина:
16.5CM
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
6.0CM
Објектот Ширина:
7.0CM
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
0.2KG
Другиот Дел Број:
15420-24FB0
Suzuki Модел:
Aerio
Бренд Име:
HARBLL
Производителот Дел Број:
15420-35F01

Избор на клиент