.

.

JEXXI Топла Продаде 925 Sterling Silver Бисер Обетки Кристал Earring Додатоци Бел Бисер Ретро Лак Вратоврска Обрачот Обетки За Жени

JEXXI Топла Продаде 925 Sterling Silver Бисер Обетки Кристал Earring Додатоци Бел Бисер Ретро Лак Вратоврска

DEN 145.00 DEN 216.00

Пристапност
Во достапна форма


Топла Продаде Убаво 925 Sterling Silver Бисер Обетки Кристал Earring Додатоци Бел Бисер Ретро Лак Вратоврска Обрачот Обетки За Жени
Тип на производ : 925 sterling silver бисер обрачот обетки
Предмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : парична Казна Стил : Романтични Пол : Жените Материјал : Сребрен, бисер Метал Печат : 925 печат сребро CZ Големина : 12mm Боја : бела Употреба : Подарок,Свадба,Роденден Подарок,Годишнина,забава Капка Обетки : Dangle Earring
Испорака : Бесплатна испорака
Квалитет : Еко-пријателски, nickle слободни
Количина : еден пар
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
ТНТ
2-8 дена
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Кина Yiwu Сјај Накит Co., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
S7403
Бренд Име:
JEXXI
Материјал:
Сребро.
Тип На Производ:
925 Sterling Silver Бисер Обрачот Обетки
Материјал:
Сребро.
Бои:
Бела
Главниот Камен:
бисер
Пол:
Жени,Девојки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Материјал Тип:
925 фунта сребро обетки
Стил:
Романтични
Големина:
12mm

Избор на клиент