.

.

GOXAWEE Универзална Прилагодливи вртежен момент Ratchet Штекер Клуч Сет Рака Алатки Spanner Клучеви Моќ Вежба Адаптер и Flex Окно

GOXAWEE Универзална Прилагодливи вртежен момент Ratchet Штекер Клуч Сет Рака Алатки Spanner Клучеви Моќ Вежба

DEN 648.00 DEN 1062.24

Пристапност
Во достапна форма


Електрични Шрафцигер се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 22.43 US$ 33.02 US$ 31.8 US$ 53.16 US$ 58.31 US$ 92.09
GOXAWEE Универзална Прилагодливи вртежен момент Ratchet Штекер Клуч Сет Рака Алатки Spanner Клучеви Моќ Вежба Адаптер и Flex Окно
Пакетот Вклучува :
3pcs вежба adpater
1set Универзален Клуч
1pc Flex Окно
Над Датумот на Породување е применливо за повеќето случаи,Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,фестивал, лошите временски услови ,обичај ,Итн,Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни дилеми,Во оние случај, вашето разбирање и соработка, е високо ценета
Сега, ако ги купите нашите производи, ни даде 5 ѕвезди повратни информации и да ги споделите на вашата социјална мрежа седат, како што се facebook, twitter, VK, instagram, Youtube и др. Испраќање на екранот за нас, ќе добиете $2 купони.
Среќен Шопинг онлајн !
Мини Вежба Алатки се Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 22.46 US$ 1.01 US$ 2.02 US$ 2.55 US$ 2.44 US$ 8.32

Главните карактеристики

Карактеристики:
Мултифункционален,Мини
Материјал:
Легура
Бренд Име:
GOXAWEE
Тип:
приклучок за клуч
Број На Модел На:
3008+3010+3011
Пакет:
3PC/МНОГУ
Име:
Хексадецимален Моќ Вежба Малку Возачот Штекер Битови Адаптер Клуч Продолжување Бар Bi
Големина:
1/4 3/8 1/2
хексадецимален месо тело:
1/4

Избор на клиент