.

.

Издржливи Риболов Борба против Појас 90 степени Rotatable Риба Род носителот Прилагодливи Половината Појас Род Носителот Висок Квалитет

Издржливи Риболов Борба против Појас 90 степени Rotatable Риба Род носителот Прилагодливи Половината Појас Род

DEN 276.00 DEN 368.64

Пристапност
Во достапна форма


Овој појас ви држи удобно и ви помага да се фати голема риба. Тоа е прекрасно придружник за љубителите на риболов.
Карактеристики :
Рака е прилагодлив со пластични тока.
90 степен вертикално ротација за лесно движење.
Тоа може да се користи со риболов прачка лесно.
Тоа е прекрасно придружник за љубителите на риболов.
Прилагодлива Должина : 70 - 110cm / 27.56 - 43.31 во
Тежина : Околу. 200g
1 X Половината Риболов Прачка Носителот

Главните карактеристики

Тип:
род носителот
Материјал:
Пластични
Големина:
70 - 110cm / 27.56 - 43.31in
Бренд Име:
SANGEMAMA
Тежина:

Избор на клиент