.

.

Жените Чизми Женски Надолу Зимски Чизми Дополнителните Топло Девојки Глуждот Чизми За Снег Дами Чевли Жена Топло Крзно Botas Mujer

Жените Чизми Женски Надолу Зимски Чизми Дополнителните Топло Девојки Глуждот Чизми За Снег Дами Чевли Жена Топло

DEN 1608.00

Пристапност
Во достапна форма

5
34
2
3
35
22.5
43/42
26. ние може да го прогласам за пониска вредност за да се избегнат дел од даноци .
За нас
Ние сме професионални чевли продавачот, мојот тим нуди високо-квалитетни чевли и професионални услуги, ве молиме остатокот увери купите во мојата продавница. Ние, исто така, служат за чевли на големо и dropshipping продавачи.
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba центарот за пораки. Сигурно можеме да ги прогласи пониска вредност за да се избегнат дел на даноците, ако треба со нас да го направи тоа. Бидете трпеливи и ние ќе ја задржи контакт со вас и поштата.
Како да се Избере САД Големина
Изберете ја вашата големина во зависност од вашите нозе должина или Европска големина ,големината на табелата подолу.04
9
40
6.
Жените Големината На Табелата
Нозете должина (cm)
Нозете должина (инчи)
САД
Еур
Велика БРИТАНИЈА
АУ
Кина
22.
Како да се Измери Должината на Нозете
Ве молиме мерка нозете должина внимателно ,со методот на сликата подолу :
Ако вашите нозе е широк или дебели ,ве молиме изберете поголеми чевли големина.ако ви треба за нас да го направи тоа .Ако ви е потребна за вашиот пакет испратено од DHL, FEDEX, Aramex, EMS, UPS-от, ве молиме контактирајте со нас .
Ако вашите нозе е широк или дебели, ве молиме изберете поголеми чевли големина. Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.98
5
35
2.63
11
44
8.02
12
46
9. Сите производи е бесплатен превозот од CN Пост Воздух Mail или Epacke(само со некои земји, како САД/велика БРИТАНИЈА)
2.5
3
4
36
23.5
43
8
9
44/43
27
10. Ве молам оставете ги СИТЕ 5 ЅВЕЗДИ Повратни информации(Детални Оценки : Опис, на Комуникација, на Превозот брзина), Ако може да остави фото и повеќе зборови со 5 ѕвезди на повратни информации, ќе им помогне на другите.
Големина На Забелешка
Ве молиме изберете САД големина во зависност од Вашите Нозе Должина или Европска големина ,големината на табелата подолу. Ви благодариме за вашата добрина.Ако не постои следење на информации по еден месец или не се доставени по 2 месеци. Ако ви треба повеќе помош, ве молиме контактирајте со нас.
Чекор 2) мора да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Со враќање на одобрението ќе се издаде.5
47
10
11
47
Answer : ___________________________ Note : број под единствена на чевлите е Кинески големина не Eur големина,како што можете да изберете 39 eur големина ,јас ќе го испратам 40 кинески големина за вас(39 eur големина=40 кинески големина),кој ќе одговара за вас.Ние не можат да контролираат дали поштата одложувања.5
41/40
25. Ова е референца за време на испорака.5
45
9
10
45
28.5
39
6
7
40
Беа 25,5
10. можете да не контактирате за да ве прашува за испраќање или refound.5
41
7
8
42/41
26.
За Повратни Информации
Ви благодариме за вашата цел во мојата продавница.24
10
42
7. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.5
40/39
25.5
38
5
6
39
24. Вие не треба да се отвори спорот, само треба да ни се јавите за да го решите вашиот проблем. ние ќе ги ажурира на испорака за вас.Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покрива било кој објект се оштетени, по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Чекор 4) мора да се врати на објект за согласи на размена или пари за враќање на средствата.25
6
36
3.5
37
4
5
38/37
24.
Референца За Време На Испорака
Земја
Работни Дена + Сабота + Недела
Русија
10-25
Франција
10-20
САД
5-10
Велика БРИТАНИЈА
7-10
Шпанија
15-30
Израел
15-30
Друга Европска земја
15-30
За Наплата/Ја
1.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Бренд Име:
MOSHU
Горниот Материјал:
Надолу
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Еластична бенд
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Пета Тип:
Станот со
Број На Модел На:
9+8746
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Кадифен
Вратило Материјал:
Надолу
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Fringe
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Вулканизирана
Платформа Висина:
0-3cm
Декорација:
Tassel
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените

Избор на клиент