.

.

Преносни Риболов Прачка Пол Сплав Малку Слободно Совет Fiberglass Додатоци Алатки #Q39E#

Преносни Риболов Прачка Пол Сплав Малку Слободно Совет Fiberglass Додатоци Алатки Q39E

DEN 84.00 DEN 111.36

Пристапност
Во достапна форма


Преносни Риболов Прачка Пол Сплав Малку Слободно Совет Fiberglass Додатоци Алатки
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Исклучително лесни и меки, преносни да носат Убава дизајн на изгледот на риболов пол Супер големи риболов тежина се Погодни за било која води Спецификација : Материјал : Fiberglass Должина : 60cm/85cm/100cm Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Риболов Резервни Род (Без мало пакет) Испорака : 1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена (освен викендите и државните празници) откако вашата уплата е завршен. 2.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во клиенти расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски feesduties и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 4.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се враќа : 1.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. 2.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. 3. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Повратни информации : 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Река,Поток
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
Риболов Резервни Род
категорија:
Риболов Резервни Род
Материјал:
Fiberglass
Топ Дијаметар:
Други
Должина:
60cm/85cm/100cm

Избор на клиент