.

.

Сега MD игра - Battletoads со Кутија и Упатство за 16 малку Сега MD игра Кертриџ Megadrive Битие систем

Сега MD игра - Battletoads со Кутија и Упатство за 16 малку Сега MD игра Кертриџ Megadrive Битие систем

DEN 811.20

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме изберете тип на школка треба во секоја врска, пр. "ЕУ/САД Школка" или "ЈП школка" . Ако ви треба други сопствени игри, pls ја посетите нашата веб-страница за повеќе. Имаме ЕУ/САД школка и ЈП школка Во парк. ве Молиме имајте во предвид она што школка дали треба , или ние ќе ги испрати што фотографиите се прикажани, ви благодариме. 1. Оваа Игра е Бесплатно Регион ( PAL-ЕУ, NTSC-САД, NTSC-JP ), поддршка Mega Drive/Битие Систем во различни земји или област. 2. На налепница може да бидат различни како рекламирате што е опишано , ако треба истата налепница што се рекламираат, ве молиме да ни остават порака кога цел. На налепница може да се прилагоди. 3. Ние исто така снабдување на празни случај, мало кутија и упатство книга . Ве молиме контактирајте со нас ако имате потреба од нив.
Пакување Листа :
1 x играта картичка со кутија и упатство
Answer : ___________________________ Note : Добро спакуван со тешко кутија за повеќе од 2 парчиња .

Главните карактеристики

Сега Модел:
Mega Drive
Бренд Име:
BIGKID
Број На Модел На:
ОЕМ
Компатибилен Марка/Модел:
Сега

Избор на клиент