.

.

6pcs Магнетни Компатибилни, Мастило Касети За HP177 за HP 177 Photosmart C5140 C5150 C5180 C5183 C5185 D7145 D7155 D7160 печатач

6pcs Магнетни Компатибилни, Мастило Касети За HP177 за HP 177 Photosmart C5140 C5150 C5180 C5183 C5185 D7145

DEN 504.00 DEN 629.28

Пристапност
Во достапна форма


ние понатаму ќе ги пратите пратката и да ви одговори.Ве молиме да ја напуштат повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Логистика информации во Канада, САД, Холандија, Австралија, Израел, Германија, Бугарија, Австрија, Норвешка, Белорусија, Украина, Шпанија, чешка Република и така натаму е побавно или нема логистика ажурирани информации за земјата на дестинација. Имајте на мастило касети надвор од дофат на деца и не пијат или јадат. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.
Внимание
1 ве Молиме не се споредуваат компатибилни, мастило кертриџ со ОЕМ мастило кертриџ. Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добивме потврден плаќање.
6 Надевам дека ќе може да ни се јавите во прв пат ако имате било какви прашања. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , рокот е 35 до 50 дена .
Боја Несовпаѓање :
100% вистински фотографии. Логистика информации се ажурирани и навремено. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да помогнеме. Ние поддршка повеќето превозот начини : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, ПОС Малезија,
Русија Експрес-SPSR, EMS, курирската служба DHL. Ви благодариме за вашата поддршка!
Компатибилен со мастило кертриџ
6 X 177 Магнетни Компатибилни, Мастило Касети За HP 177 Inkjet Принтер ink за HP Photosmart
C5140 C5150 C5180 C5183 C5185 D7145 D7155 D7160 Целосна Чип
Информации За Производот
Модел Магнетни Компатибилни, Мастило Касети за HP 177 мастило кертриџ
Боја Црна Синозелена Светлина Цијан Магента Светло Жолта Магента
Мастило За Јачина На 22 11 11 11 11 11
(ML)
Се користи За HP 3210 /3210v/3210xi /3213/3308 /3310/3310xi/3313/8230/8238/8250/ 8253/C5140/ C5150/C5180/ C5183/C5185/D7145/ D7155/D7160/D7163/D7345/ D7355/D7360/ D7363/
Мастило кертриџ пакување
6 Pcs Многу : 1 BK+1 C+1 LC+1 LM+1 M+1 Y
22ml*1 Црна компатибилни, мастило кертриџ
11ml*1 Синозелена компатибилни, мастило кертриџ
11ml*1 Светлината Синозелена компатибилни, мастило кертриџ
11ml*1 Магента компатибилни, мастило кертриџ
11ml*1 Светлината Magemta компатибилни, мастило кертриџ
11ml*1 Жолта компатибилни, мастило кертриџ
Производ слики
Сертификација
Ефект
Поседувате фабрика
Корисникот
Совети:
1. Логистика рокот е од 25 до 50 дена . Ако изберете e Packet , рокот е од 25 до 35 дена .
- Зошто печатач покажува "НЕМА ДОВОЛНО МАСТИЛО" или "ПРАЗНИ" или. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да контактирате со нас на прво пред негативни повратни информации. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2 Ре-произведени мастило кертриџ шоу "ниска мастило" не е квалитет на проблемите, тоа е нормално. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Магнетни е мојата продавница име!!!
На прашањето на логистика, јас треба да се направат следниве упатства :
Почитувани купувачи,
Ве молиме потврдете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел одговараат на нашите мастило кертриџ модел пред ставање ред.
5 Ние гарантира вашето задоволство секогаш беше во нашиот прв приоритет.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Логистика информации се ажурирани и навремено.
Како да се платат?
Pls се однесуваат директно на :
Се враќа :
1. Ако не се потврди мастило кертриџ е компатибилен со вашиот печатач,
ве молиме љубезно да ми кажете вашата оригинална моделот на вашиот печатач и вашиот моделот на вашиот печатач.

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
Магнетно
Број На Модел На:
Магнетни Компатибилни, мастило кертриџ за HP177 за hp 177
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Количина:
6color/set инкџет касети
Компатибилен со мастило кертриџ за HP 177:
Магнетни Компатибилни, мастило кертриџ за HP177 за hp 177
компатибилен печатач модел за hp 1:
за hp C5150/C5180/ C5183/C5185/D7145/ D7155/D7160/D7163/D7345 печатач
мастило капацитет:
22ml/Б.к., 11ml/C, LC, M, LM, Y. Целосно компатибилен канцеларија мастило кертриџ
Компатибилен печатач модел за hp 2:
D7355/D7360/ D7363 за HP inkjet 177
со чип:
Yes
боја:
C, M, LC, LM, Y, K
Обоени:
Yes

Избор на клиент