.

.

Памук Мажите Кошула Нови 2017 Секојдневен Машка Кошула Тенок Одговара Mens Кошули, Долги Ракави Camisa Homme Masculina

Памук Мажите Кошула Нови 2017 Секојдневен Машка Кошула Тенок Одговара Mens Кошули, Долги Ракави Camisa Homme

DEN 720.00 DEN 1308.00

Пристапност
Во достапна форма


Совети :
1.Нашата големина е Азија големина , па може да помала од големината во вашата земја.
Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата внимателно тогаш може да се направи вистинскиот избор.
2.Ве молиме разговор со нас или ни порака ако се уште не се сигурни
Ние ќе ви помогнеме со професионален и брз одговор.
3.Мерење на толеранција 1-3cm,1inch=2.54 см.

Главните карактеристики

Големина:
Asian Size M, Asian Size L, Asian Size XL, Asian Size XXL, Asian Size XXXL, Asian Size 4XL
Бренд Име:
Acacia Лице
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Oxford
Број На Модел На:
AG-S
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Еден Гради
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Тип На Единица:
парче
Пакет Големина:
35cm x 20cm x 5cm (13.78in x 7.87in x 1.97in)

Избор на клиент