.

.

1PC Шарм Симулирани Бисер Brooch Pin За Жените корејски Безбедност Пирсинг Lapel Pin и Pin Brooch за Одговараат Јака Џемпер Грб Накит

1PC Шарм Симулирани Бисер Brooch Pin За Жените корејски Безбедност Пирсинг Lapel Pin и Pin Brooch за Одговараат

DEN 74.00 DEN 84.48

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на М&H КУЌА
Боја : како на сликата шоу
Материјал : алуминиумски
Должина : како picutre шоу
Количина : 1pc
стил : brooch
добредојдовте во мојата продавница ,за да најдете повеќе парична казна и евтини jewelries :
Превозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.
И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 3-5 дена,ви благодариме за вашето разбирање.
Данок : поради Царинската reson .ако постои било данок,ние не ќе се земе одговор за тоа,pls се разбере.
Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.
Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!
Да се забавуваш тука!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
P647-T2
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
GEOMEE
Тип На Објект:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Пакување:
OPP вреќа
Потекло:
Кина
Пол:
женска
Должина:
Како се покаже слика
Тежина:
7g
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Избор на клиент