.

.

YUANMINGSHI Авто Автомобил Стил е сет за во Автомобил Безжична Bluetooth FM Предавателот MP3 Плеер преку USB SD LCD Далечински Handsfree

YUANMINGSHI Авто Автомобил Стил е сет за во Автомобил Безжична Bluetooth FM Предавателот MP3 Плеер преку USB

DEN 860.00 DEN 955.20

Пристапност
Во достапна форма


Поддршка преместите на следната/претходната, јачина на глас нагоре/надолу, стоп функција. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на вашите
приемот на предмети за било каква причина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Со леплива магнетна база, ви овозможува да се стави на автомобил табла за лесна пристапност.
ПОМОШЕН аудио текст овозможува да уживате во музика без прилагодливи фреквенција. 12 месеци гаранција, Купи со доверба!
2.5 мм аудио Линија-во функција : Користете го обезбедува аудио кабел за да го поврзете MP3/Mp4 плеери или друг надворешен уред со 3.
Поддржува Bluetooth mode/ТФ-картичка mode/FM режим.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме започнете автомобил прв, а потоа го стави автомобил полнач во запалка приклучок, тогаш стави USB кабел во USB портот на автомобил полнач. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде
вашата цел број.
Компатибилност со Bluetooth-от уреди, како што се Samsung S6/S5 S4/Note5/Note4/Note3, i Phone 6/i Phone5/i Phone4, LG G4/G3/G2/, SONY Z3/Z2/Z1, итн.

Пакет Се Вклучени :
1 x Bluetooth FM сет за во автомобил
1 x Аудио кабел
1 x Автомобил полнач
1 x упатство
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Wester Унија, TT.
Како да го користат :
1. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Отворете bluetooth за bluetooth предавател и го спарите со телефонот. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Вметнете ТФ-картичка кои содржат MP3 датотеки во ТФ-картичка слот на оваа единица согласно со тоа, ќе се игра и да го пренесат MP3 музика на автомобил FM Радио. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Поддршка телефонски повик одговарање/откажам/повик назад функција. Ние ќе ги пратите пратката
и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Dual USB адаптер за полнење, може да ви наплати i Pod/i Phone, Samsung, i Pad, Nokia и други мобилни уреди (Излез 5 V/2.5 mm аудио кабел може да стримувате музика од не-Bluetooth-от уреди како MP3 плеер.
Со модерен компактен пренослив дизајн, совршен подарок за автомобил сопственици.5 MM аудио влез на ова одделение, кога ја користите оваа функција, ве молиме да земете ТФ-картичка, и надворешни уреди е музика ќе
пренесува да автомобил FM Радио. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Отвори автомобил FM Радио со звучник. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Поддршка вметнување на ТФ картички, ќе ви овозможи да уживате во музика од вашите уреди за складирање преку автомобил аудио. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со
нашите предмети и услуги. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
ФМ Предаватели
Напон:
5V
Име На Модел:
YMSA37-M26
Објектот Големина:
1.6x1.6x0.7
Објектот Тежина:
50g
Од Моќ:
5V/1А, 5V/2.1 A
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Bluetooth FM Предавателот

Избор на клиент