.

.

Трговија на големо 8мм natual полу скапоцени половина беж &Лава хривнија енергија камен со злато буда шарм Нараквици за човекот или жената подарок

Трговија на големо 8мм natual полу скапоцени половина беж &Лава хривнија енергија камен со злато буда шарм Нараквици

DEN 230.00 DEN 287.52

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница! Прицврстување : Рашири Хривнија Накит Костими Материјал : полу скапоцен камен лава монистра, Големина : 18cm- ако треба големи димензии за мажите,pls љубезно забелешки кога ќе ги нарачате.ние ќе ја додадете во една или две зрнца за вас.Pls забелешка.tks.
Пакет :
Сите стоки ќе биде внимателно се одликува со OPP торби и испратени до вас во домот случај.
Спецификации :
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Испорака
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. но, ако вкупниот износ е повеќе од долари, ние ќе брод од страна на DHL , Fedex или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 4-8 работни дена .
Во меѓувреме, ние само може да брод од вашата нарачка во рок од 3 дена откако ќе заврши плаќање, а потоа следење на Број ќе бидат доставени до вас на Aliexpress или e-mail, исто така,.
Chins пост ќе пристигне во рок од 15-30 дена по испорака, како и обично. Понекогаш, тоа ќе биде одлагање да 30-45 дена бидејќи на царинските или времето проблем, па ве молиме да се разбере и да се информираат за продолжување на времето за вас исто така.
За даночни и царински локално, ве молиме да се разбере дека сите превозот цена, но не ги опфаќа сите увоз даночни или царински такса, па купувачи се одговорни за вашите локални трошоци.
Се враќа
Ние го прават нашите најдобри за нашите клиенти, ние ќе рефундирање на дека ако се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15-25 дена кога ќе го добие тоа. Сепак, купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно. Во меѓувреме, купувачот ќе плаќаат за превозот на трошоците за враќање исто така.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, така ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе направиме се најдобро за вас за да се решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
18cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Слика
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
MOODPC
is_customized:
Yes

Избор на клиент