.

.

Luminaria 5M 28 LED Гарланд Божиќ String Светлина Icicle Светилка за елка Гарланд свадба партија Отворено Декорација

Luminaria 5M 28 LED Гарланд Божиќ String Светлина Icicle Светилка за елка Гарланд свадба партија Отворено Декорација

DEN 316.00 DEN 316.32

Пристапност
Во достапна форма

НИЕ НЕ ГИ ПОКРИВААТ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Luminaria 5 M 28 LED Гарланд Божиќ String Светлина Icicle Светилка за елка Гарланд свадба партија Отворено Декорација
Спецификација На Производот :
Точка Име : 5 M 28 Led диоди LED string светлина
Вкупна Должина : 5m
Количината на led светилки : 28
Животниот век : 10000 часа
Влезен Напон : AC 110/220 V, 50/60 Hz
Жица Боја : транспарентна
Пакет : хартија кутија
Производ Структура : led светилки, жици, привезоци, контролер и приклучокот.
Ви благодариме за гледање!
. За да бидете сигурни дека ќе добиете светлина со што се ослободени од данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност отколку што всушност платени. Ако напонот е надвор од рече обемот, светлината ќе го скрати нејзиниот животен век, дури и да бидат unlighted или толпата надвор.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Бесплатен Превозот :
1. Ние не сме одговорни за изгубени парцела предизвикани од погрешни или undeliverable адреса. Ние гарантираме стил е ист како на сликата прикажана овде. Откако ќе се пријавите за пратката, ве молиме кликнете на потврда на вашата нарачка на Aliexpress онлајн. Доколку производот кој сте го добиле има некоја грешка или проблем, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање како што е можно поскоро. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект, но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени и несреќа. Ве молиме веруваме дека ќе ви помогне да го реши секој проблем, и да ви даде пријатен одговор. Моќта напон е дозволено да се променат од +10% до -10%.
Известувања :
1.
Испорака Детали За :
1.Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот во легитимен начин. Иако повеќето од нашите светилки може да се користи на отворено и во најекстремните услови, тоа е се уште важно да се заштити напојување и контролор, особено во дожд или снег. Ако не, ние не може да се достави пратката. Ние брод објектот преку Кина пост, EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fed Ex или Приватна линија.
Политика На Враќање :
1.
Ако имате било какви прашања за плаќање, испорака или други, ве молам дозволете ми да знам. Поради различни визуелни ефекти од различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако сте задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Одобрението за промет на големо се добредојдени, ве молиме контактирајте со нас за подобра цена. Ве молиме вратете Неисправни предмети во рамките на гарантниот рок (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Осветлување на Владата : 8 видови на начини
Забелешки :
ЕУ, АУ, велика БРИТАНИЈА или САД приклучок е за вашиот избор. Мора да посочуваат детали во пратката. Објектот ќе биде предаден од Шенжен или Шангај, Кина, со следење на број, достигнувајќи повеќето земји во рок од 7-15 дена од DHL/UPS/Федекс/ТНТ. И купувачот зема на враќање такса. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена која ќе се плаќа или треба да се плати.Секој увоз наплатат се на купувачот одговорност. Ако имате било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас прво со Aliexpress Trade Manager или е-пошта пред да замине Неутрален (3 ѕвезди)&Негативни (1-2stars) повратни информации или отворање на спорот.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB, бела, Топло Бела
Wattage:
EU plug, UK plug, US plug, AU plug
Бренд Име:
YIcolor
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Растојание:
1-5m
Музика:
Никој
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
сертификација:
CE
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 месец
Е dimmable:
No
Глава Број:
20-50 глава
Повод:
Спална соба
Број На Модел На:
ЈИ-I28
Должина:
500cm
Празник Име:
Божиќ
Карактеристики:
На животната средина, енергија-заштеда на енергија и убава
боја:
Повеќе
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Приклучете Го Опашка:
No
Употреба:
празник
Тип На Батерија:
Никој
База Тип:
Никој
боја:
топло бела
должина на Icicle:
abou 6.5 см

Избор на клиент