.

.

DoreenBeads Поп Жакард англиски Писмо Лента Чипка Полиестер Webbing Дома Текстил Облека за Шиење 4Styles За 0.9 m, 1PC

DoreenBeads Поп Жакард англиски Писмо Лента Чипка Полиестер Webbing Дома Текстил Облека за Шиење 4Styles За 0.9

DEN 95.00 DEN 135.84

Пристапност
Во достапна форма


Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст
100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот!
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа . Ви благодариме за вашата поддршка!
- Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Ако постои било каква промена на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.
Сите нарачки Бесплатен Превозот . Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и
лошите временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
- Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер,
Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн . Плаќање од страна на Зачувам е безбедно.
Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени".
- Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши дека пред да замине ни негативни повратни информации.
Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
- По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.

Главните карактеристики

боја:
Црвена, жолта, сина, црна
Тип На Производ:
Webbing
Бренд Име:
DoreenBeads
Број На Модел На:
AE024955 AE024956 AE024957 AE024958
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Техника:
Жакард
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
5cm
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент