.

.

Makuluya Супер Задебелување Кашмир Топло Жените Панталони tretch Тенок Нога Високо Половината Тесни Панталони 4XL Плус Големина Жените Панталони QW34

Makuluya Супер Задебелување Кашмир Топло Жените Панталони tretch Тенок Нога Високо Половината Тесни Панталони

DEN 768.00 DEN 959.52

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот
Makuluya Супер Задебелување Кашмир Топло Жените Панталони Добро се Водат Тенок Нога Високо Половината Тесни Панталони 4 XL Плус Големина Жените Панталони
Топло совети : Купување на било 5 парчиња предмети барем во нашата продавница,ние ќе ви испратиме лен панталона или појас(ве молиме да ми кажете големината,или ние нема да ја испратите : ) ,ви благодарам многу).
ВИ БЛАГОДАРАМ МНОГУ ,ДРАГИ FREINDS ,ДА ИМААТ УБАВО ВРЕМЕ ТУКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Главните карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Makuluya
Ткаенина Тип:
Batik
Број На Модел На:
CK-7534
Материјал:
Spandex
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Никој
На ткаенина име:
Koti
Основната ткаенина содржина:
Полиестер (полиестер)
Содржината на основната ткаенина содржина:
81%
Материјал Состав:
Cashmere

Избор на клиент